Forum absolwentów i przyjaciół Romera '88 :)

Każdy z nas poszedł w inna stronę, to forum ma posłużyć utrzymaniu kontaktu z resztą klasy...Myślę,ze warto, dlatego zapraszam do rejestracji!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

ODŚWIEŻAMY?

#1 2007-11-12 17:54:08

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Co aktualnie robimy

Planowane jest już od jakiegoś czasu spotkanie naszej starej klasy...chciałbym, żeby dzięki temu forum pierwszym pytaniem jakie sobie zadamy nie było: "tak w ogóle to co Ty teraz robisz??" tylko "co słychać na tych Twoich studiach/ w tej Twojej pracy?"...dlatego proponuję aby w tym wątku każdy przedstawił pokrótce czym się zajął po najdłuższych w naszym życiu wakacjach, jak mu sie podoba,...itd itp

Offline

 

#2 2007-11-12 19:39:53

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

..to może ja zacznę, bo obecnie strasznie mi się nudzi:/  Moje plany na najbliższy rok były zupełnie inne, ale to taki szczegół:) HeHeHE:)
wakacje były dla mnie bardzo udane:) nie ma jak latać sobie z tacą w eleganckiej, włoskiej restauracji na krakowskim Kazimierzu:) wysokie napiwki( czyli kasa nie wiadomo za co:P ), nowi znajomi- to było coś:) Minus był tylko jeden-praca pochłonęła mnie do tego stopnia, że przegapiłam sobie rekrutację:/ Musiałam szukać po całej Polsce uczelni, gdzie jeszcze trwał ten durny proces.....I znalazłam...tja....Mój wybór padł na KUL. Tylko szkoda, że nie był taki cool:/ Wszystkim odradzam to miejsce! A zwłaszcza żeński akademik, w którym mieszka 800 wygłodniałych samic i zakonnic...po prostu wypas:/ 2,5 tygodnia, które tam spędziłam to był najbardziej stracony czas w moim życiu. A że mam je tylko jedno, więc postanowiłam je zmienić:) I wróciłam sobie do Rabki:) Index dostałam na pamiątkę, ale zamiast stopni czy zaliczeń to widnieje w nim napis:"student skreślony z listy" ....Decyzja wcale nie była łatwa, ale dziś mogę powiedzieć, że nie żałuję:)
Za 4 dni wyjeżdzam na rok do Niemiec. Mam nadzieję, że stamtąd tak szybko nie wrócę:) Będę mieszkać u obcej rodzinki jako au-pair Madchen  w Engelskirchen( niedaleko Kolonii), chodzić do szkoły z obcokrajowcami:P Szczerze...to chyba sama jeszcze w to nie wierzę......Jak ze wszystkiego w moim życiu  i z tego się śmieję, ale tak naprawdę gdzieś tam w głębi to się cholernie  boję....np. że dzieciaki nie pokochają swojej nowej siostrzyczki, że tęsknota za Rabką będzie porażająca, a chyba najbardziej, że Przyjaciele o mnie zapomną:(
to narazie tyle....ale obiecuję na bieżąco pisać co u mnie:)
p.s. nie wierzcie w żadne znaki:P
p.s. pozdro:)

Offline

 

#3 2007-11-12 20:57:56

Aga

Nowy użytkownik

7129780
Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Witajcie! myślę że większości z Nas życie potoczyło sie inaczej niż sobie to zaplanowaliśmy...Mnie również to dotyczy..Nie dostałam się na technologię...ale teraz się z tego cieszę, bo studia BARDZO  mi się podobają:) a jestem na UJ na Slawistyce (Kultura i Język Słowian) i uczę się języka czeskiego:D (na ćwiczeniach umieram ze śmiechu bo niektóre wyrazy są po prostu genialne!!), studiuje zaocznie, ale mieszkam w Krakowie i pracuję sobie:) Do niedawna pracowałam jako telemarketerka, ale rzuciłam to bo firma sie przeprowadziła:)a teraz będę Konsultantką d/s zdrowej żywności i pielęgnacji cery:D, jutro idę na szkolenie więc trzymajcie za mnie kciuki!!!!!
p.s.1 Ludzie! piszcie co u Was!!!
p.s.2 Kasiu! jestem przekonana, że dzieci Cię pokochają! pisz koniecznie co u Ciebie!
p.s.3 Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Offline

 

#4 2007-11-13 08:40:13

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Dzięki Aga:) fajnie, że napisałaś co u Ciebie, bo szczerze mówiąc nie wiedziałam dokładnie co porabiasz...widzę, że jakoś powolutku sobie to wszystko układasz:) konsultantka d/s żywności i pielęgnacji cery-to brzmi bardzo ciekawie:P także życzę powodzenia:)
a co u reszty ?

Offline

 

#5 2007-11-13 16:12:05

Magda

Użytkownik

6494079
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 25
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Siemka wszystkim:) A ja niespodziewanie, głównie dla siebie samej wylądowałam we Wrocławiu:d Początkowo przerażona, teraz czuje się tu prawie jak u siebie....Mieszkam w akademiku ( Kredka się nazywa gdyby ktoś czasem był we wrocku w tzw. 4 osobowym module, czyli 2 pokoje dwuosobowe, na które przypada kuchnia i łazienka:D Na współlokatorki nie moge narzekać...Są naprawde spoko, i "do tańca i do różańca" W grupie mam 30 osob, z czego więcej niż pół to kujony, nauki też sporo ( na egzamin z historii starożytnej mam jedyne 2000 str do wykucia i są to nazwy w stylu szamaszi adada I) ale w końcu historia <hahaha>  Miasto generalnie bardzo ładne, teraz moge już to stwierdzić nie tylko na podstawie zdjęć:) Dzięki temu że studiuje we Wrocławiu mam znajomych w całej Polsce, poczynając od Bieszczad, po Kalisz, Ostrów, Sieradz czy Warszawe i Lublin. Poki co (zobaczymy po sesji:)) dostrzegam same plusy, poza tym że rzadko w domu bywam, ale nie ma tego złego.... Mam nadzieje że nasze klasowe spotkanie wypali....Gorące pozdrowienia z Wrocławia:)

Offline

 

#6 2007-11-13 20:16:48

Dusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Witam wszystkich teraz moja kolej, zeby opisac moje dalsze losy wiec...po maturze wyjechalam do wiednia i wlasciwie mieszkam tam nadal:P w wakacje bylam moze 2 razy w polsce, dlatego bardzo mi jej brakowalo a szczegolnie mojego beztroskiego zycia, ktore teraz bardzo sie zmienilo. Tak jak planowalam, dostalam sie na politechnike krk i teraz studiuje Technologie chemiczna zaocznie, bo nie zrezygnowalam z pracy w wiedniu. Teraz odziwo pogodzilam studia z ciaglymi wyjazdami... ;P wlasciwie to czasem zastanawiam sie czy ja nie czasem studiuje matematyke, bo najwiecej czasu jej poswiecam:P ale jak narazie idzie dobrze co do mojej grupy: poznalam naprawde ciekawe osoby:P wiec ogolnie jestem zadowolona (oprocz co tygodniowych kolosow:/ ) jestem w polsce co weekend badz co dwa tyg. wiec jesli planujemy jakies spotkanie naszej klasy jestem jak najbardziej za   pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

#7 2007-11-13 21:53:32

sir^adi

Użytkownik

6696639
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

aktualnie skończyliśmy z Maćkiem robić sprawozdanie z fizyki z piknometru:). kiedys się bardziej rozpisze jak będe mial wiecej czasu;) kiedy to spotkanie???

Offline

 

#8 2007-11-14 13:13:17

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Adrianku pochwaliłbyś sie jak to jesteś rozchwytywany przez osobniki płci przeciwnej:P a nie owijał w bawełne albo zakrywał się sprawozdaniami:P heheheheh

Offline

 

#9 2007-11-14 13:20:43

sir^adi

Użytkownik

6696639
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

ajj Kasiu, zdemaskowałaś mnie... więc znowu idę robić sprawozdanie, rządzimy w czwartek:))))

Offline

 

#10 2007-11-14 15:47:17

Tomasz :D

Użytkownik

3127411
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Witam koleżanki z ławki heh widze że wszyscy chodzą na swoje wymarzone studia tylko ja największy kujon klasowy jestem na Prawie na UJ oczywiście ... anlaky

Offline

 

#11 2007-11-14 17:53:54

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

narazie jestes:P Tomashu:P zobaczymy jak będzie po sesji:P

Offline

 

#12 2007-11-14 22:16:03

aLuSsia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

hehe teraz ja cos od siebie dodam niestety nie mam w krk neta.. wiec nie bede tu czesto zagladac ja wyladowalam na panstwowej katolickiej uczelni i studiuje Politologie.. czasami sie zastanawiam czy to nie UJ bo sami wykladowcy z UJ ;/ do tego dziwne przedmioty typu "wprowadzenie do chrzescijanstwa".. ale poki co jestem zadowolona.. ludzie sa zajebisci mala grupa ok 120 os a na wykladach przewaznie 50 ale zawsze jest z kim pogadac i posmiac sie mielismy tydzien integracyjny czyli kazdy dzien konczyl sie piciem... hehe ogolnie cale dnie spedzam na uczelni a wieczory na kursie tanca i fitnessie wiec jest co robic.. pozdrawiam i do zobaczenia

Offline

 

#13 2007-11-15 11:09:33

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Kurcze, już mi się zaczyna podobać na tym forum...Bardzo byłem ciekawyco porabiają chociażby Agnieszka, Magda czy Ala....w takim razie chyba kolej na mnie..wiec ja studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym, czyli to co chciałem..miałem też możliwość studiowania w Poznaniu ( w zasadzie tego samego) ale ostatecznie zwyciężyły nieduża odległość od Rabki i słynny "klimat Krakowa jako miasta studenckiego", którego szczerze mówiąc jeszcze nie czuję...jak już mówiłem paru osobom, średnio mi się tu podoba, chociaż muszę przyznać że z każdym dniem jest lepiej mało poznałem swoją grupę narazie i to jest rzecz której muszę poświęcić trochę czasu i uwagi teraz...mieszkam sobie na Pradniku Czerwonym, razem z trójką matematyków z klasy pani Klocowej- Kubą i mateuszem Rapaczami i Darkiem Nowakiem...cóż, to chyba tyle w tym temacie jak na dzisiaj...Pozdrowienia dla wszystkich studentów

Offline

 

#14 2007-11-17 18:56:51

toDRUNKtoFUCK

Użytkownik

10490498
Skąd: mam wiedzieć
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Co aktualnie robimy

ja aktualnie gotuje parówki


KCE DO JEDNEGO MIEJSCA NA ZIEMI GDZIE PROBLEMY PRZESTAJA MIEĆ ZNACZENIE... NA NA NA LOL

Offline

 

#15 2007-11-21 21:29:12

Monia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co aktualnie robimy

Nareszcie mam czas , żeby coś napisać obecnie pracuję jako sekretarka jest śmiesznie jak wszyscy mówią do mnie proszę pani hehe jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam . Wzięłam się wreszcie za prawo jazdy , jak narazie nie jest najgorzej , ale zdążyłam już urwać lusterko pana mariana hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolestasoft.pun.pl www.slownik.pun.pl www.bewu.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl