Forum absolwentów i przyjaciół Romera '88 :)

Każdy z nas poszedł w inna stronę, to forum ma posłużyć utrzymaniu kontaktu z resztą klasy...Myślę,ze warto, dlatego zapraszam do rejestracji!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

ODŚWIEŻAMY?

#1 2007-11-12 18:39:42

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Kredyt studencki

Bardzo fajna sprawa, zachęcam wszystkich, bo jak już się okaże, że oprocentowanie to jednak 25%, a nie 2,5 tak jak obiecywali, to nie chcę być jedynym załamanym a tak już na serio, to chociażby tu jest trochę więcej o tym:
http://www.kredytstudencki.com.pl/
http://www.finanse.egospodarka.pl/25224 … ,48,1.html
Jest tylko jeden mały problem, wnioski można składać tylko do czwartku (w tym roku akademickim), także spieszcie się

Offline

 

#2 2007-11-13 22:08:39

sir^adi

Użytkownik

6696639
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: Kredyt studencki

slawekgacal napisał:

także spieszcie się

acha^^

Ostatnio edytowany przez sir^adi (2007-11-13 22:09:05)

Offline

 

#3 2007-11-15 11:20:06

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Kredyt studencki

sir^adi napisał:

slawekgacal napisał:

także spieszcie się

acha^^

A co?? Byles zainteresowany?? Masz czas do 17

Offline

 

#4 2008-01-09 01:40:13

orzechwojciech

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kredyt studencki

Witaj droga Klaso!

Czasami brakuje pieniędzy, a wtedy są potrzebne najbardziej.. na przykładzie symulowanej rozmowy przedstawię jak je zdobyć

SKLEP:
- znów brakuje mi gotówki, /chrząka

* nie przejmuj się ja zapłace, /wyciąga sakiefke z nową kartą kredytową banku WBK z limitem do 1000 lub 1500 złotych

-czyżbyś wzięła kredyt studencki w banku WBK z limitem do 1000 lub 1500 złotych? /udaje, że nie zauważyła nowej karty kredytowej banku WBK z limitem do 1000 lub 1500 złotych

* tak, przez pierwsze 54 dni korzystam z karty gratis, a później płacę niewielkie odsetki. Wyrobienie karty i korzystanie z niej jest darmowe pod warunkiem, że w ciągu roku zapłacę nią w sklepie 3x za fajki. /kupuje papierosy, marka zasłonięta, sprzedawca pyta o dowód osobisty,

- Jakich dokumentów potrzebuję, aby dostać kartę bWBKzld1kl1,5kz?

* wystarczy jedynie dowód osobisty /pokazuje sprzedawcy/ i legitymacja studencka.

- Ale to proste! Biegne po kredyt!

* Nie zapomnij, że wniosek wypełnisz w oddziale WBK na oś. Kościuszkowskim 4 (tel. 126402272), a kartę dostaniesz w ciągu 7iu dni pocztą!

Cóż, rozmówca zapomniał wspomnieć, że kredyt udzielany jest drugoroczniakom i wyżej (max. 26 lat)
z AGHu UJu i AE bez rozróżnienia na studia dzienne i zaoczne.

Ciepłą posadę w WBK dostał mój brat, stąd dla mnie nie karta jest najważniejsza, lecz wydajny pracownik.. a i właściciel karty nic nie straci, jeśli będzie korzystał z niej rozsądnie.

Gdybyście mieli zainteresowanych znajomych z ww uczelni, przypadkiem przejeżdżających obok oś. Kościuszkowskiego 4, to podajcie im proszę nr 126402272 :-) (w rozmowie: mgr Jacek Olech - wyrobił się chopok sasasa)

ok, moje słoneczka chyba wszystko, w tym ciężkim dla Was okresie życzę samopozdawania się sesji! Jeśli się nie spełnią można zapłacić za egazmin kartą kredytową WBK.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bewu.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl www.slownik.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl