Forum absolwentów i przyjaciół Romera '88 :)

Każdy z nas poszedł w inna stronę, to forum ma posłużyć utrzymaniu kontaktu z resztą klasy...Myślę,ze warto, dlatego zapraszam do rejestracji!

Ogłoszenie

ODŚWIEŻAMY?

#1 2007-11-15 12:11:49

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

Mamy taki problem z chłopakami w mieszkaniu...Na naszym balkonie rozgościł się gołąb, który nie robi nic więcej poza sraniem...zrobiła sie już całkiem spora górka tych jego ekskrementów i zaczyna nas to coraz bardziej wkurzać..to nawet nie jest gołąb z prawdziwego zdarzenia, bo w ogóle nie grucha...ostatnio go przegoniłem z balkonu, ale na nastepny dzień ( a raczej noc) to ptaszysko znowu wróciło...grrr...no i nie wiemy właśnie co z nim zrobić...był już pomysł, żeby sprawdzić czy to jest może gołąb pocztowy, i wysłać "nim" książkę, ktorą właśnie sprzedaję na allegro, albo próba zestrzelenia go z wiatrówki...oba pomysły są jednak z założenia niehumanitarne, dlatego RATUJCIE!!

Offline

 

#2 2007-11-15 12:17:55

Tomasz :D

Użytkownik

3127411
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

myśle, że można zrobic z niego jedzonko jeżeli nie wy go zjecie to na rynku znajdzie sie paru chętnych biednych studentów chociażby tych z Dobrego Pasterza PS. czekamy na kolejny obiad Sławek

Offline

 

#3 2007-11-15 12:33:36

Magda

Użytkownik

6494079
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

U mnie na balkonie w akademiku też tak jest....Wygląda on jak jakieś pobojowisko (pełno kup)...Właściwie to mój problem sam się rozwiązał, bo gołębie już nie przylatują, ale czemu to nie wiem:) Podpisuje się pod radą Tomasza, ugotuj z niego rosół, lub jeszcze coś innego:D

Offline

 

#4 2007-11-16 18:16:30

sADAM

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

Pozyczyc Ci karabin? Czy moze chesz zebym zrobil male boom i gulasz z golebia??

Offline

 

#5 2007-11-16 22:28:04

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

sADAM napisał:

Pozyczyc Ci karabin? Czy moze chesz zebym zrobil male boom i gulasz z golebia??

adam właśnie na Ciebie liczyłem!! Tylko że jest mały problem...wyglada na to ze ten gołąb to jakis imigrant szukający w Polsce frajerów którzy mu dadzą zryc za darmo, bo własnie sprowadzil rodzine i mamy 3 golebie na balkonie...Co Ty na to adam??

Offline

 

#6 2007-11-17 14:55:43

sADAM

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

bedzie boom trata ta ta
Jak tylko wyzdrowieje mi w miare noga to wpadne tam

Offline

 

#7 2007-11-17 18:30:38

toDRUNKtoFUCK

Użytkownik

10490498
Skąd: mam wiedzieć
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

MOTYLA NOGA!!!! popieściło ???? jedzenie zabijać!! poświęc mi kochany sławku 5 min a dowiesz sie jak wykożystać to co daje na Buk:

POTRZEBNE:
szpachelka aluminiowa,
gar ,
pokryfka do gara,
wytrwałość,
kreatywność,

jak przygotować:
W dzisiejszych czasach masa ludzka przyzwyczaiła sie do jedzenia w pośpiechu, nie dbając o wartości odrzywcze! Coraz więcej ludzi decyduje sie pójść do makdonalda na jakiś szybki łobiot niż na przykład posmarować sobie pajde chleba pożądną dawką salcesonu...Co gorsza mass media popierają ten tryb życia silnie wpływając na psychikę potencjalnego klijenta ( np. gwiazdy popowe z chęcia pokazują swoje cheesburgery wysiadając z samochodu) to wszystko ma ogromny wpływ nie tylko na ukierunkowanie psychiczne naszych pociech ale także nas samych!
Przejdżmy do rzeczy, jak wiesz gołąb należy do rodziny ssaków. charakterysztyczną cecha ssaka jest to że jest ssakiem.wnioskując z tąd (tamtąt) można ssaka zjeść (ang. wszaming).tu mam zamiar zaprezentować ci szybki sposób jak zdrowo ugotować zaskakującą przekaskę dla rodziny która będzie pod wrażeniem twojej kreatywności (ang.kreativ-full) i biegłości (ang.run-full).
Przejdżmy do sedna bo słonko grzeje a gówno na parapecie topnieje...

"Buk nie dał nam makdonalda!! ale dał nam gołebia" (list.do marka rozdż. 13)  wiec zgodnie z przykazaniem rozpocznijmy przyżadzanie wieczeży:

1. zdrowaś mario łaskiś pełna... (modlitwa chwalebna)
2. na aniele boży bierzemy szpachelke i kawałek po kawałku zdrapujemy nasze trufle z parapetu ...
3. na ogniu czeka już na nas patelnia z tłuszczykiem więc wrzucamy delikatnie na patelnie 3/4 ptasiego stolca
4.ptasi szit jest pełnowartościowym posiłkem dla całem rodziny. zawiera mnóstwo weglowodanów, ceglowodanów, witamine B, kurkume, witamine Z oraz X, dodatkowo zawiera kwas foliowy który wspaniale wpływa na naszą cerę oraz gwarantuje mocne włosy i paznokcie.
5 KURWA PRZYPALIŁEM!! ale to nic
6.trzeba doprawić: pieprz, sól, parmezan, oraz troche tartego kałczugu żeby sie nam nie zrobił zakalec( jeśli gotujesz to w akademiku to nie doprawiaj bo pewnie nie ma czym.
7. w celu otrzymania konsystencji gulaszowej dolej poł litra wody czystej.
8. nasz wywar powoli nabiera smaku ale w celu jego wzmocnienia i nadania mu rosołowej mordy  urzyj " nowej kostki knorr, drobiowej"
9 sam zauważysz (poczujesz) kiedy zakręci ci sie we łbie znaczy że zupka dochodzi...

SPOSÓB PODANIA:
Niemcy mają słabość do łączenia naszego gulaszu z makaronem, francuzi zaś syto polewają nim łososia (co kraj to obyczaj). Ja biorąc pod uwage oszczedność proponuje kupić chrupki kukurydziane...
Podaj na talerzu same chrupki a koneserzy dobrego smaku sami będą wiedzieli ile sobie polać (gulaszu)
wspaniale jeśli posypiesz danie swiezą bazylia, szczypiorkiem tudzież tartym naskurkiem .

DOBRA RADA:
Jeśli przygotowujesz to danie na romantyczną kolacje nie zapomnij o swiecach oraz pół wytrawnym bordeux poniewaz po czerwonym winie najlepiej wchodzi (gulasz).

TIPS:
Jeśli do gulaszu dodasz troche mielonego majeranku twoja wybranka oszaleje z radości gdyż od zalania dziejów majerankowi przypisuje się silne działanie feromonno-feromonowe (pamietaj nie pszecholuj!!!!!)

sam widzisz jak pożyteczne może się okazać to co sie wydaje nie pozyteczne, wszkaże pozostał nam jeszcze "problem " gołebia sam zdecydujesz jak długo będziesz chciał kozystać z jego łask. jeśli będzie cię dalej denerwował daj znać .przyniose ci skarpetke które muj brat czyma pod łóżkiem wystawisz na parapet i gwarantuje że gołab spierdoli do konga!



                                                                                                              pozdr. Marta Waginoplastia
                                                                                                                tyg."strażnica na gorąco"

Ostatnio edytowany przez toDRUNKtoFUCK (2007-11-17 22:19:44)


KCE DO JEDNEGO MIEJSCA NA ZIEMI GDZIE PROBLEMY PRZESTAJA MIEĆ ZNACZENIE... NA NA NA LOL

Offline

 

#8 2007-11-22 20:32:50

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

Slawku i co z tymi golabkami ???

Offline

 

#9 2007-11-22 20:45:42

toDRUNKtoFUCK

Użytkownik

10490498
Skąd: mam wiedzieć
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

jak to co . skrobiom trufle. dobra porada to dobra porada.


KCE DO JEDNEGO MIEJSCA NA ZIEMI GDZIE PROBLEMY PRZESTAJA MIEĆ ZNACZENIE... NA NA NA LOL

Offline

 

#10 2007-11-22 21:30:14

Misiu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

to wypedzanie golebia to sciema.. ja wam mowie ze gacal to zoofil..

Offline

 

#11 2007-11-23 11:49:45

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

Misiu napisał:

to wypedzanie golebia to sciema.. ja wam mowie ze gacal to zoofil..

Odezwał sie ten co przez 3 lata w liceum ogladal na lekcjach gazetki z goracymi 12-stkami, dostarczane rzekomo przez Orzecha!!

Dobra, ale troche zbaczamy.....z tematu rzecz jasna....co do golebi...po sugestii kamila postanowilem te golebie upichcic...tylko ze jak wrocilem po weekendzie do Królewskiego Miasta Krakowa, to gołebi juz nie bylo, wspollokatorzy je wypedzili..i tu moja przygoda moglaby sie zakonczyc, jak niektorzy z Was sie spodziewali, ale nie!!! Po golebiach zostala wielka, naprawde wielka kupa gowna...no i co teraz szefie kuchni Czyszczon??

Offline

 

#12 2007-11-26 23:04:11

toDRUNKtoFUCK

Użytkownik

10490498
Skąd: mam wiedzieć
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Jak w sposób humanitarny pozbyć się gołębia??

żuku,
to przecież godzine ci posta pisałem co z gównem zrobić, a gołebie poleciały na finał tańca z gwiazdami, mimo iż owy tanieć nie zalicza sie do kanonu literatury współczesnej, baa nawet do do trygonometrii to warto było polecieć. gołebie posrają troche po gwiazdach TVNu i wrócą.


KCE DO JEDNEGO MIEJSCA NA ZIEMI GDZIE PROBLEMY PRZESTAJA MIEĆ ZNACZENIE... NA NA NA LOL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fms-gdansk.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl www.slownik.pun.pl www.bewu.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl