Forum absolwentów i przyjaciół Romera '88 :)

Każdy z nas poszedł w inna stronę, to forum ma posłużyć utrzymaniu kontaktu z resztą klasy...Myślę,ze warto, dlatego zapraszam do rejestracji!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

ODŚWIEŻAMY?

#1 2007-11-15 11:45:20

slawekgacal

Administrator

1861899
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Kogo nam tu jeszcze brakuje...

Na dzień dzisiejszy mamy 12 użytkowników czyli dopiero jedną trzecią klasy ( 26 osób nas było nie)..Stworzę tu listę osób które jeszcze sie na forum nie zarejestrowały, a jeżeli ktoś z już zarejestrowanych będzie miał z nimi kontakt, to proszę o przekazanie im adesu forum, a później odnotowanie tego w tym wątku...
dobra, to zacznę od chłopaków:
Kamil i Grzegorz - oni już wiedzą wczoraj wysłałem im linka, jak tylko będą mieli dostęp do neta to sie pokaża
Marciny i Darek- jeden z Marcinów sie zarejestrował, tylko jeszcze nie wiem który
teraz panie:
Gabrysia- dowiedziała sie o forum jako pierwsza, do dzis sie nie ujawniła
Aneta i Karolina - no właśnie, czy ktoś mogłby im przekazać linka??
Iwona, Karolina i Joanna- j.w.
No i Blanka nasza kochana - sadze ze dowie sie od kolegow z lawki
to chyba wszyscy, mam nadzieje ze nikogo nie pominalem

Kolejne osoby beda wykreslane z listy po zarejestrowaniu sie na forum, przypominam ze zgodnie z pomyslem dwoch, jak dotad najgorliwszych forumowiczow, ostatnie piec osob stawia po flaszce na światecznym spotkaniu, a o osoby z najwieksza iloscia postow graja ze soba w ping-ponga(singiel, ewentualnie debel, w zaleznosci od checi)

Offline

 

#2 2007-11-15 12:50:11

Kasia:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Kogo nam tu jeszcze brakuje...

Monia już została poinformowana, ale z braku czasu ( ach....to dorosłe życie) jeszcze nas nie odwiedziła:(

Offline

 

#3 2007-11-15 13:46:50

Magda

Użytkownik

6494079
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kogo nam tu jeszcze brakuje...

Ja poinformowałam Gabrysie, a Karola będzie miała niedługo neta to też się zaloguje:) nie wiem co z Anetą, Iwoną, Blanką, Asią (podobno w Anglii) czy Żurkiem....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wjazdnaforum.pun.pl www.slownik.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl www.bolestasoft.pun.pl www.bewu.pun.pl